Svatební oznámení :: 4M

Svatební oznámení

Svatební oznámení a pozvánky ke stolu vysoké kvality za rozumné ceny. Svatební motivy, mašličky, ruční papír. Dotisk svatebních textů do týdne. Svatební oznámení s fotografií. Vzorky svatebních oznámení zdarma.

Svatební oznámení

Pro nejkrásnější den v životě ... nejkrásnější svatební oznámení

Krásná svatební oznámení, moderní i klasická, decentní i rozšafná. Nahlédněte do naší kolekce stylových svatebních oznámení. Naše svatební oznámení a pozvánky ke svatebnímu stolu se vyznačují nápaditým designem a vysokou kvalitou tiskařského zpracování a použitých materiálů za rozumné ceny. V nabídce i svatební oznámení s Vaší fotografií !!!

 

Katalog svatebních oznámení

 

V naší nabídce svatebních oznámení naleznete

Svatební oznámení jednodílná i složená z více částí s mašličkami, provázky, slepotiskem, perleťovými, pozlacenými nebo stříbřitými motivy, papíry křídové, ruční papíry, pergamenové nebo přírodní s květinovými vlákny. U většiny oznámení včetně stejně zpracovaných pozvánek ke stolu.Všechna oznámení jsou včetně obálek a zkompletovaná.

Co u nás NENAJDETE

Jednoduchá svatební oznámení tištěná na barevných kopírkách a tiskárnách.

Jak dlouho u nás trvá tisk svatebních textů

Do 3 pracovních dnů (většinou do 24 hodin) Vám pošleme emailem grafický návrh svatebního oznámení ke korektuře a po jeho odsouhlasení Vám do dalších 3 pracovních dnů svatební text na oznámení natiskneme.

VZORKY ZDARMA jen u 4M

Nemůžete-li nás osobně navštívit, můžeme Vám poslat až 2 VZORKY ZDARMA, abyste se na vlastní oči přesvědčili o kvalitě našich svatebních oznámení. Anebo po poslední korektuře před tiskem, si můžete objednat NATIŠTĚNÝ VZOREK ZDARMA, abyste před finálním odsouhlasením měli 100% jistotu.


Katalog svatebních oznámení

TOP NABÍDKA SVATEBNÍCH OZNÁMENÍ: