Novoročenky, novoroční přání, PF 2018 od 4M

Novoročenky PF 2020

Novoročenky a PF 2020 vysoké kvality za rozumné ceny. Nabízíme luxusní novoročenky i levné novoročenky s dotiskem firemního loga, podpisu a novoročních textů do 2-5 pracovních dnů od odsouhlasení grafického návrhu dotiskávaného textu.

 

Luxusní novoročenky

Luxusní novoročenky PF 2020 pro tento rok jsou navrhnuty renomovanými uměleckými dílnami. Novoročenky od 4M se vyznačují vysokou kvalitou designu a tiskařského zpracování. Vybrali jsme pro Vás krásné vzory, nešetřili jsme zlatem, stříbrem ani speciálními kovovými tisky. O dotisk textu a loga na novoroční přání se Vám postaráme - tisk do 3 pracovních dnů po odsouhlasení grafického návrhu!

Pro poklidný konec roku ... novoročenky od 4M

Opět se blíží konec roku, vánoční čas přátelství a rozjímání. Zanedlouho budete listovat svými diáři a vizitkami, abyste vybrali, komu z Vašich obchodních partnerů, přátel i nepřátel popřejete do nového roku. Přátelům, abyste jim udělali radost, že jste si na ně vzpomněli, nepřátelům, abyste jim ukázali, že jste ti lepší.

Jak dlouho u nás trvá tisk novoročních textů a loga

Maximálně do 3 pracovních dnů Vám pošleme grafický návrh ke korektuře. Po odsouhlasení návrhu Vám do dalších 5 pracovních dnů novoroční text, případně i logo na novoročenky natiskneme. Pokud máte logo či vlastní grafický návrh rozvržení textu na novoročenky, přijímáme podklady ve formátu CDR, AI nebo PDF s vykřivkovanými texty a bitmapy v rozlišení 300dpi. Loga ve špatné kvalitě nepřijímáme nebo nabízíme vykřivkování.


Přejeme Vám klidný konec tohoto roku a mnoho štěstí, zdraví, úspěchů a splněných přání po celý rok 2020

Kolekce novoročenek 2020

Novoročenky 2020

 

Elektronické novoročenky

Kolekci elektronických novoročenek (interaktivních) a digitálně tištěných levných novoročenek naleznete zde: Elektronické novoročenky